راه اندازی کارگاه نانو مس

همیشه اولین ها برنده اند

در شهر یا استان خود کارگاه نانو مس را راه اندازی کنید

ظروف مسی نانو شده با نانو مس

سرمایه گذاری پرسود با سرمایه کم و ایده جدید

با دریافت نمایندگی و راه اندازی کارگاه نانو مس ، حجم بسیار زیادی از ظروف مسی که نیاز به پرداخت ( براق کاری ) ، سفیدکاری ( قلع کاری ) و نانومس ( جلوگیری از سیاه و اکسید شدن ) مجدد دارند به این کارگاه ها مراجعه کرده و درآمد عالی و بازگشت سرمایه سریع را برای شما ایجاد خواهد کرد.

انجام نانو بیش از

افتخار همکاری با

تعداد نمایندگان نانو مس

مشتریان نانو مس چه کسانی هستند ؟؟

نانو مس چیست ؟

نانو مس پوششی بسیار نازک و شفاف می باشد که ضمن جلوگیری از اکسید و سیاه شدن ظروف مسی براقیت و زیبایی آن را ماندگار می کند. مواد نانو مس دارای یون مس می باشد. مقاومت به حرارت مستقیم از دیگر خواص آن می باشد.

پیشینه نانو مس

نانو مس حاصل بیش از ۵ سال مطالعه و بررسی تخصصی فرآیند تولید ظروف مسی ( از ذوب تا پرداخت ) می باشد. این تجربه و پیشینه تحقیق باعث شد تا ما راهکار های جدیدی را برای مشکلات مختلف فرآیند تولید ظروف مسی پیشنهاد نماییم.

نانو مس چگونه انجام می شود ؟

نانو مس با استفاده از دستگاه و تجهیزات مخصوصی انجام می شود. مواد نانو مس و کلیه تجهیزات آن، طراحی و تولید شده در شرکت تجهیز گاما بوده و در پکیج نمایندگی ارائه می گردد.

مدت زمان اجرای کل پروسه نانو، از ورود یک قطعه مسی تا تمام شدن مراحل نانو مس ظرف مدت ۴۰ دقیقه انجام می گردد.

امکانات لازم جهت راه اندازی کارگاه نانو مس :

راه اندازی و آموزش

آموزش های لازم جهت کار با سیستم نانو مس و طریقه کار با دستگاه ظرف یک روز انجام خواهد شد. راه اندازی دستگاه و تجهیزات هم ظرف یک روز کاری قابل انجام می باشد.

با ما تماس بگیرید : ۳۲۶۲ ۹۱۹ ۰۹۱۹